Moduly

Vyberte si přesně ty funkce, které využijete a neplaťte za to co nepotřebujete. Náš redakční systém je modulární a nabízí tyto moduly:

Základní moduly

Soubory

Pomoci tohoto modulu je tvorba webových stránek zase o něco jednodušší, nikdy dřív nebylo pohodlnější vkládat na internetové stránky soubory jakéhokoliv typu.

Stránky

Struktura stránky je základním kamenem v redakčním systému pro tvorbu webové stránky. Umožňuje změnu obsahu, takže můžete kdykoliv vkládat, editovat a mazat text. Pro editaci webové stránky používáme software podobný programu Microsoft Word, proto je s ním práce velmi snadná a rychlá.

Hosting

Hosting aneb místo, kde budou uloženy Vaše stránky. Zajistíme Vám hosting na naších serverech pro Vaše webové stránky nabízíme hosting šitý na míru pro redakční systém ENWOX Publisher.

Emailová schránka

Ke každým webovým stránkám Vám vytvoříme e-mailovou schránku typu cokoliv@vasedomena.cz.

Ostatní moduly

Multimédia

Media vám umožní vkládat při tvorbě stránek videosekvence na kteroukoliv stránku Vašeho webu.

Fotogalerie

Fotogalerie Vám umožňí vytvářet v fotoalba a do nich vkládat fotografie.

Bannery

Vám umožní vkládat bannerové reklamy na stránky. Můžete si zvolit na kterých stránkách se bannery zobrazí a můžete si je řadit dle libosti. Můžete si volit, na které stránce se má zobrazit konkrétní banner.

Kontaktní formulář

Tento modul umí vytvářet různé kategorie, například „info“, „reklamace“, „technické oddělení“ a ke každé kategorii umožňuje nastavit e-mail, na který se má odeslat dotaz.

ACL

Tento modul dovolí přístup do sekce admin více uživatelům, každému uživateli umožní nastavit práva pro jeho akce.

RSS online čtečka

Potřebujete zobrazovat na webové stránce čerstvé informace z nějakého RSS kanálu? Využijte tento modul.

Jídelní lístek

Chcete mít na webových stránkach denní menu, jídelní lístek nebo nápojový lístek? Sestavte si jednoduše menu a hned ho zobrazujte online všem návštěvníkum. Export do PDF ve velikostech A5 a A4 Vám umožní rovnou tisk jídelního lístku. Před exportem do PDF si můžete zvolit grafiku Vašeho jídelního lístku.

Novinky s RSS kanálem

Novinka znamená krátkou textovou informaci. Díky tomuto modulu budou Vaše webové stránky ihned atraktivnější – umožní Vám totiž návštěvníky a potažmo Vaše budoucí zákazníky informovat o čemkoliv budete chtít. Při aktivaci tohoto modulu se automaticky aktivuje kanál RSS s Vašimi novinkami, které mohou návštěvníci odebírat do svých RSS čteček.

Rubriky a články s RSS

Rubriky jsou kategorie, do kterých můžete pro větší přehlednost třídit jednotlivé články. Článek je jakýkoliv delší ucelený text, naše CMS umožňuje pochopitelně také vkládání fotografií a videí do článků nebo také přidání modulu Fotogalerie.

Modul Fulltextové vyhledávání umožňuje návštěvníkum webové stránky hledat v celém obsahu CMS. Náš fulltextový vyhledávač využívá knihovny firmy Google.

Záložky

Máte zajímavý obsah na stránkách, který by si návštěvníci chtěli zazáložkovat online? Chcete si zlepšit SEO? Použijte modul Záložky!

Anketa

Modul anketa není třeba nějak více představovat. Jedná se o modul, který Vám umožní vytvářet ankety, které si můžete nechat zobrazit na konkrétních stránkách webu.


Spolupracujeme / Podporujeme :
Kontaktujte nás :

E-mail:info@xline.cz
Telefon:+420 777 098 000
Telefon/fax:+420 595 174 875
Napište nám :

 
Sledujte nás :
Logo facebook